| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 147,0 kcal / 615,1 kJ |
| Białko | 4,6 g |
| Węglowodany | 14,6 g |
| Cukry proste | 3,7 g |
| Tłuszcz | 7,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 147,0 kcal / 615,1 kJ |
| Białko | 4,6 g |
| Węglowodany | 14,6 g |
| Cukry proste | 3,7 g |
| Tłuszcz | 7,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |