| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 592,0 kcal / 2 476,9 kJ |
| Białko | 31,6 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 48,8 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,0 g |
| Sód | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 592,0 kcal / 2 476,9 kJ |
| Białko | 31,6 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 48,8 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,0 g |
| Sód | N/A |