| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 162,0 kcal / 677,8 kJ |
| Białko | 0,9 g |
| Węglowodany | 1,7 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 14,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 12,5 g |
| Sód | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 162,0 kcal / 677,8 kJ |
| Białko | 0,9 g |
| Węglowodany | 1,7 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 14,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 12,5 g |
| Sód | N/A |