| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 449,0 kcal / 1 878,6 kJ |
| Białko | 3,2 g |
| Węglowodany | 73,9 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 14,7 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,3 g |
| Sód | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 449,0 kcal / 1 878,6 kJ |
| Białko | 3,2 g |
| Węglowodany | 73,9 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 14,7 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,3 g |
| Sód | N/A |