| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 286,0 kcal / 1 196,6 kJ |
| Białko | 13,1 g |
| Węglowodany | 35,9 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 7,9 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 9,6 g |
| Sód | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 286,0 kcal / 1 196,6 kJ |
| Białko | 13,1 g |
| Węglowodany | 35,9 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 7,9 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 9,6 g |
| Sód | N/A |