| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 281,0 kcal / 1 175,7 kJ |
| Białko | 10,0 g |
| Węglowodany | 37 g |
| Cukry proste | 1,8 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,7 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 281,0 kcal / 1 175,7 kJ |
| Białko | 10,0 g |
| Węglowodany | 37 g |
| Cukry proste | 1,8 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,7 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |