| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 421,0 kcal / 1 761,5 kJ |
| Białko | 12,8 g |
| Węglowodany | 67,8 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 5,1 g |
| Sód | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 421,0 kcal / 1 761,5 kJ |
| Białko | 12,8 g |
| Węglowodany | 67,8 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 9,8 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 5,1 g |
| Sód | N/A |