| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 585,0 kcal / 2 447,6 kJ |
| Białko | 22,0 g |
| Węglowodany | 25 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 44,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 585,0 kcal / 2 447,6 kJ |
| Białko | 22,0 g |
| Węglowodany | 25 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 44,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |