| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 625,0 kcal / 2 615,0 kJ |
| Białko | 26,0 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| Cukry proste | 5,5 g |
| Tłuszcz | 52,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 8,9 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 625,0 kcal / 2 615,0 kJ |
| Białko | 26,0 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| Cukry proste | 5,5 g |
| Tłuszcz | 52,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 8,9 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |