| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 171,0 kcal / 715,5 kJ |
| Białko | 4,0 g |
| Węglowodany | 28 g |
| Cukry proste | 5,0 g |
| Tłuszcz | 4,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,5 g |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 171,0 kcal / 715,5 kJ |
| Białko | 4,0 g |
| Węglowodany | 28 g |
| Cukry proste | 5,0 g |
| Tłuszcz | 4,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,5 g |
| Sód | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |