| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 427,0 kcal / 1 786,6 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry proste | 5,5 g |
| Tłuszcz | 23,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 427,0 kcal / 1 786,6 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry proste | 5,5 g |
| Tłuszcz | 23,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |