| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 542,0 kcal / 2 267,7 kJ |
| Białko | 16,0 g |
| Węglowodany | 37 g |
| Cukry proste | 31,0 g |
| Tłuszcz | 35,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,4 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 542,0 kcal / 2 267,7 kJ |
| Białko | 16,0 g |
| Węglowodany | 37 g |
| Cukry proste | 31,0 g |
| Tłuszcz | 35,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 9,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,4 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |