| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 536,0 kcal / 2 242,6 kJ |
| Białko | 14,0 g |
| Węglowodany | 39 g |
| Cukry proste | 32,0 g |
| Tłuszcz | 35,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 536,0 kcal / 2 242,6 kJ |
| Białko | 14,0 g |
| Węglowodany | 39 g |
| Cukry proste | 32,0 g |
| Tłuszcz | 35,0 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |