| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 503,0 kcal / 2 104,6 kJ |
| Białko | 7,0 g |
| Węglowodany | 63,9 g |
| Cukry proste | 26,5 g |
| Tłuszcz | 24,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 503,0 kcal / 2 104,6 kJ |
| Białko | 7,0 g |
| Węglowodany | 63,9 g |
| Cukry proste | 26,5 g |
| Tłuszcz | 24,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |