| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 464,0 kcal / 1 941,4 kJ |
| Białko | 4,5 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry proste | 44,0 g |
| Tłuszcz | 21,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,3 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 464,0 kcal / 1 941,4 kJ |
| Białko | 4,5 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry proste | 44,0 g |
| Tłuszcz | 21,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 17,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,3 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |