| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 628,0 kcal / 2 627,6 kJ |
| Białko | 27,0 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| Cukry proste | 3,0 g |
| Tłuszcz | 55,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,9 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 628,0 kcal / 2 627,6 kJ |
| Białko | 27,0 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| Cukry proste | 3,0 g |
| Tłuszcz | 55,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 7,9 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |