| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 572,0 kcal / 2 393,3 kJ |
| Białko | 18,2 g |
| Węglowodany | 31,5 g |
| Cukry proste | 29,9 g |
| Tłuszcz | 39,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 572,0 kcal / 2 393,3 kJ |
| Białko | 18,2 g |
| Węglowodany | 31,5 g |
| Cukry proste | 29,9 g |
| Tłuszcz | 39,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |