| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 644,0 kcal / 2 694,5 kJ |
| Białko | 19,5 g |
| Węglowodany | 10,6 g |
| Cukry proste | 4,7 g |
| Tłuszcz | 56,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 644,0 kcal / 2 694,5 kJ |
| Białko | 19,5 g |
| Węglowodany | 10,6 g |
| Cukry proste | 4,7 g |
| Tłuszcz | 56,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |