| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 489,0 kcal / 2 046,0 kJ |
| Białko | 8,3 g |
| Węglowodany | 66,1 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 21,1 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 489,0 kcal / 2 046,0 kJ |
| Białko | 8,3 g |
| Węglowodany | 66,1 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 21,1 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |