| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 420,0 kcal / 1 757,3 kJ |
| Białko | 21,3 g |
| Węglowodany | 2,5 g |
| Cukry proste | 1,0 g |
| Tłuszcz | 29,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 33,0 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 420,0 kcal / 1 757,3 kJ |
| Białko | 21,3 g |
| Węglowodany | 2,5 g |
| Cukry proste | 1,0 g |
| Tłuszcz | 29,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 33,0 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |