| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 514,0 kcal / 2 150,6 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 50,3 g |
| Cukry proste | 3,0 g |
| Tłuszcz | 30,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 514,0 kcal / 2 150,6 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 50,3 g |
| Cukry proste | 3,0 g |
| Tłuszcz | 30,3 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |