| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 203,0 kcal / 849,4 kJ |
| Białko | 5,0 g |
| Węglowodany | 19 g |
| Cukry proste | 19,0 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 8,6 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 203,0 kcal / 849,4 kJ |
| Białko | 5,0 g |
| Węglowodany | 19 g |
| Cukry proste | 19,0 g |
| Tłuszcz | 10,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 8,6 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |