| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 487,0 kcal / 2 037,6 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 56,7 g |
| Cukry proste | 22,2 g |
| Tłuszcz | 24,5 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,7 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 487,0 kcal / 2 037,6 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 56,7 g |
| Cukry proste | 22,2 g |
| Tłuszcz | 24,5 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,7 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |