| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 396,0 kcal / 1 656,9 kJ |
| Białko | 1,6 g |
| Węglowodany | 84,3 g |
| Cukry proste | 62,1 g |
| Tłuszcz | 5,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 396,0 kcal / 1 656,9 kJ |
| Białko | 1,6 g |
| Węglowodany | 84,3 g |
| Cukry proste | 62,1 g |
| Tłuszcz | 5,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |