| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 261,0 kcal / 1 092,0 kJ |
| Białko | 4,2 g |
| Węglowodany | 29,2 g |
| Cukry proste | 25,5 g |
| Tłuszcz | 13,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 8,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,9 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 261,0 kcal / 1 092,0 kJ |
| Białko | 4,2 g |
| Węglowodany | 29,2 g |
| Cukry proste | 25,5 g |
| Tłuszcz | 13,9 g |
| Tłuszcze nasycone | 8,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,9 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |