| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 720,0 kcal / 3 012,5 kJ |
| Białko | 2,3 g |
| Węglowodany | 2,9 g |
| Cukry proste | 2,3 g |
| Tłuszcz | 78,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 720,0 kcal / 3 012,5 kJ |
| Białko | 2,3 g |
| Węglowodany | 2,9 g |
| Cukry proste | 2,3 g |
| Tłuszcz | 78,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,3 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |