| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 345,0 kcal / 1 443,5 kJ |
| Białko | 5,5 g |
| Węglowodany | 31,3 g |
| Cukry proste | 26,9 g |
| Tłuszcz | 22,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 13,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,6 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 345,0 kcal / 1 443,5 kJ |
| Białko | 5,5 g |
| Węglowodany | 31,3 g |
| Cukry proste | 26,9 g |
| Tłuszcz | 22,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 13,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,6 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |