| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 381,0 kcal / 1 594,1 kJ |
| Białko | 7,4 g |
| Węglowodany | 79 g |
| Cukry proste | 1,2 g |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,9 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 381,0 kcal / 1 594,1 kJ |
| Białko | 7,4 g |
| Węglowodany | 79 g |
| Cukry proste | 1,2 g |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,9 g |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |