| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 298,0 kcal / 1 246,8 kJ |
| Białko | 3,9 g |
| Węglowodany | 39,5 g |
| Cukry proste | 23,7 g |
| Tłuszcz | 13,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 7,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 298,0 kcal / 1 246,8 kJ |
| Białko | 3,9 g |
| Węglowodany | 39,5 g |
| Cukry proste | 23,7 g |
| Tłuszcz | 13,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 7,5 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |