| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 507,0 kcal / 2 121,3 kJ |
| Białko | 8,7 g |
| Węglowodany | 57,6 g |
| Cukry proste | 42,4 g |
| Tłuszcz | 26,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,4 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 507,0 kcal / 2 121,3 kJ |
| Białko | 8,7 g |
| Węglowodany | 57,6 g |
| Cukry proste | 42,4 g |
| Tłuszcz | 26,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 11,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,4 g |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |