| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 172,0 kcal / 719,7 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 15 g |
| Cukry proste | 1,5 g |
| Tłuszcz | 8,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,5 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 172,0 kcal / 719,7 kJ |
| Białko | 7,5 g |
| Węglowodany | 15 g |
| Cukry proste | 1,5 g |
| Tłuszcz | 8,8 g |
| Tłuszcze nasycone | 3,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 1,5 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |