| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 259,0 kcal / 1 083,7 kJ |
| Białko | 9,2 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry proste | 6,1 g |
| Tłuszcz | 3,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,5 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 259,0 kcal / 1 083,7 kJ |
| Białko | 9,2 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry proste | 6,1 g |
| Tłuszcz | 3,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,5 g |
| Sód | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |