| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 194,0 kcal / 811,7 kJ |
| Białko | 19,0 g |
| Węglowodany | 0,3 g |
| Cukry proste | 0,2 g |
| Tłuszcz | 13,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 194,0 kcal / 811,7 kJ |
| Białko | 19,0 g |
| Węglowodany | 0,3 g |
| Cukry proste | 0,2 g |
| Tłuszcz | 13,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,1 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |