| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 432,0 kcal / 1 807,5 kJ |
| Białko | 17,0 g |
| Węglowodany | 64 g |
| Cukry proste | 27,0 g |
| Tłuszcz | 12,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 432,0 kcal / 1 807,5 kJ |
| Białko | 17,0 g |
| Węglowodany | 64 g |
| Cukry proste | 27,0 g |
| Tłuszcz | 12,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,6 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 2,3 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |