| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 298,0 kcal / 1 246,8 kJ |
| Białko | 23,0 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry proste | 0,7 g |
| Tłuszcz | 11,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 31,0 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 298,0 kcal / 1 246,8 kJ |
| Białko | 23,0 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry proste | 0,7 g |
| Tłuszcz | 11,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 31,0 g |
| Sód | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |