| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 279,0 kcal / 1 167,3 kJ |
| Białko | 27,0 g |
| Węglowodany | 2,5 g |
| Cukry proste | 0,7 g |
| Tłuszcz | 17,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,0 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 279,0 kcal / 1 167,3 kJ |
| Białko | 27,0 g |
| Węglowodany | 2,5 g |
| Cukry proste | 0,7 g |
| Tłuszcz | 17,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 5,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 4,0 g |
| Sód | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |