| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 118,0 kcal / 493,7 kJ |
| Białko | 4,2 g |
| Węglowodany | 5 g |
| Cukry proste | 5,0 g |
| Tłuszcz | 9,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 118,0 kcal / 493,7 kJ |
| Białko | 4,2 g |
| Węglowodany | 5 g |
| Cukry proste | 5,0 g |
| Tłuszcz | 9,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 6,4 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |