| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 98,0 kcal / 410,0 kJ |
| Białko | 14,0 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,7 g |
| Sód | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 98,0 kcal / 410,0 kJ |
| Białko | 14,0 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| Cukry proste | N/A |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 0,7 g |
| Sód | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |