| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 581,0 kcal / 2 430,9 kJ |
| Białko | 38,0 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| Cukry proste | 0,5 g |
| Tłuszcz | 47,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 20,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 2,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 581,0 kcal / 2 430,9 kJ |
| Białko | 38,0 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| Cukry proste | 0,5 g |
| Tłuszcz | 47,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 20,0 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 2,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |