| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 391,0 kcal / 1 635,9 kJ |
| Białko | 13,0 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry proste | 4,8 g |
| Tłuszcz | 7,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,9 g |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 391,0 kcal / 1 635,9 kJ |
| Białko | 13,0 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry proste | 4,8 g |
| Tłuszcz | 7,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,9 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,9 g |
| Sód | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |