| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 423,0 kcal / 1 769,8 kJ |
| Białko | 14,0 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry proste | 0,6 g |
| Tłuszcz | 12,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,6 g |
| Sód | 1,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 423,0 kcal / 1 769,8 kJ |
| Białko | 14,0 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry proste | 0,6 g |
| Tłuszcz | 12,0 g |
| Tłuszcze nasycone | 1,2 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 3,6 g |
| Sód | 1,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |