| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 400,0 kcal / 1 673,6 kJ |
| Białko | 30,0 g |
| Węglowodany | 62,3 g |
| Cukry proste | 24,9 g |
| Tłuszcz | 3,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 400,0 kcal / 1 673,6 kJ |
| Białko | 30,0 g |
| Węglowodany | 62,3 g |
| Cukry proste | 24,9 g |
| Tłuszcz | 3,4 g |
| Tłuszcze nasycone | 2,7 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | N/A |
| Sód | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |