| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 172,0 kcal / 719,7 kJ |
| Białko | 9,0 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry proste | 20,0 g |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 12,0 g |
| Sód | 17,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 172,0 kcal / 719,7 kJ |
| Białko | 9,0 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry proste | 20,0 g |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0,8 g |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 12,0 g |
| Sód | 17,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |