| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 259,0 kcal / 1 083,7 kJ |
| Białko | 4,6 g |
| Węglowodany | 46,7 g |
| Cukry proste | 20,0 g |
| Tłuszcz | 15,3 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 23,9 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |
| Makroelementy | |
|---|---|
| Energia | 259,0 kcal / 1 083,7 kJ |
| Białko | 4,6 g |
| Węglowodany | 46,7 g |
| Cukry proste | 20,0 g |
| Tłuszcz | 15,3 g |
| Tłuszcze nasycone | N/A |
| Inne | |
|---|---|
| Błonnik | 23,9 g |
| Sód | N/A |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | N/A |
| Vegetarian | N/A |
| Nutri-Score | N/A |