| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 199.0 kcal / 832.6 kJ |
| Protein | 7.7 g |
| Carbohydrates | 18 g |
| Sugar content in carbohydrates | 6.6 g |
| Fat | 6.7 g |
| Saturated fat content in fats | 1.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 15.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |