| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 519,0 kcal / 2.171,5 kJ |
| Proteïnen | 1,6 g |
| Koolhydraten | 2,2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 2,2 g |
| Vet | 55,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 35,3 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |