| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 515,0 kcal / 2.154,8 kJ |
| Proteïnen | 27,9 g |
| Koolhydraten | 1,4 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,4 g |
| Vet | 46,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 1,8 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | 1,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |