| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 549,0 kcal / 2.297,0 kJ |
| Proteïnen | 6,1 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 0,5 g |
| Vet | 34,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 4,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,4 g |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |