| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 70,0 kcal / 292,9 kJ |
| Proteïnen | 2,0 g |
| Koolhydraten | 6 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 4,5 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 5,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |