| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 496,0 kcal / 2.075,3 kJ |
| Proteïnen | 1,3 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 8,9 g |
| Vet | 24,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 2,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,3 g |
| Natrium | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |